Parkowanie z aplikacją mPay

05.05.2021
Parkowanie z aplikacją mPay
Szybciej, wygodniej i taniej. Od maja kierowcy w Pile mogą regulować należność za postój auta w strefie płatnego parkowania poprzez darmową aplikację mobilną mPay. Jej użytkownicy zyskują również dostęp do wielu innych pomocnych funkcjonalności.

Nadrzędnym celem współpracy z firmą mPay, będącą jednym z czołowych dostawców innowacyjnych rozwiązań dla płatności mobilnych, jest wprowadzenie istotnych udogodnień dla mieszkańców Piły. Dzięki darmowej i intuicyjnej w obsłudze aplikacji zmotoryzowani zaoszczędzą czas i pieniądze.
 
Realizacja transakcji jest możliwa z poziomu własnego telefonu, bez potrzeby szukania parkomatu
i powrotu do auta z potwierdzeniem wniesienia opłaty. Kierowcy zaoszczędzą również pieniądze dzięki naliczaniu minutowemu, a nie za każdą rozpoczętą godzinę. W ten sposób koszty parkowania będą mieć zawsze pod kontrolą. W każdej chwili poprzez aplikację zmotoryzowani będą mogli również przedłużyć czas parkowania bez potrzeby powrotu do samochodu.

Krok 1
Pobieramy darmową aplikację mPay (ze sklepu Google Play, App Store lub Huawei App Gallery)
i zakładamy swoje osobiste konto.
 
Krok 2
Zapewniamy środki do realizacji płatności (do wyboru są 3 różne źródła płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu MasterPass).
 
Krok 3
W zakładce „Produkty i usługi” wybieramy kafelek „Parkowanie” i realizujemy płatność.

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy aplikacji mPay
 
Wygodne regulowanie należności za postój auta to nie jedyna pomocna funkcjonalność w aplikacji mPay. Użytkownicy mogą za jej pośrednictwem m.in.: doładować telefon lub grę, zrealizować szybki przelew na dowolne konto (tak, jak w przypadku rachunku bankowego), opłacić dostęp do serwisów VOD, a nawet nadać przesyłkę kurierem. Zyskują również dostęp do jedynej na rynku multiwyszukiwarki połączeń kolejowo-autokarowych, która umożliwia znalezienie najtańszego i najdogodniejszego czasowo połączenia kolejowego, autokarowego lub łączonego. W tym samym miejscu można zakupić bilet.
Ciekawych opcji jest jednak znaczenie więcej.